Daiwa Naviják GS BR LT 3000
Kód: 10144-300Související produkty
Kaprařské pruty SPORTEX FBC CS-4 Carp s extrémně silným Helicore blankem vyrobeným z uhlíku Toray T800. První očko 50mm. Tenké lakované uhlíkové ALPS sedlo navijáku a tenká...
Prodloužitelná verze řady Crosscast je vybavena teleskopickou částí u rukojeti a díky tomu může být snadno transportována.
Teleskopický model PocketROCKET představuje ideální řešení pro rybáře, kteří preferují maximální skladnost a neradi s sebou k vodě nosí velké množství rybářské výbavy.
Detailní popis produktu
- LT (Light & Tough) – lehká a odolná konstrukce
- 4 kuličková ložiska
- AIR ROTOR® pro hladký a vyvážený chod
- TOUGH DIGIGEAR® – silné převody s dlouhou životností
- Brzdný systém ATD™ s plynulým rozběhem
- Jemně nastavitelná volnoběžka (baitrunner)
- Anti-reverzní systém Infinite®
- Křížové navíjení vlasce Cross Wrap®
- Hliníková cívka pro daleké náhozy ABS® LC
- Rychlosklopná hliníková klička One-Touch
- Dřevěná koncovka kličky
- Rolnička Twist Buster® II
| Parametry: | |
| Model | Br LT 3000 |
| Velikost cívky | 3000 |
| Převod | 5,2:1 |
| Počet ložisek | 4 |
| Kapacita | 150 m / 0,23 mm |
| Návin na otáčku kličky | 77 cm |
| Hmotnost | 310 g |
| Brzdná síla | 12 kg |
| Náhradní cívka | ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volnoběžné |
|---|---|
| EAN: | 43178602546 |
| Velikost cívky: | 3000 |
| Počet ložisek: | 4 |
| Převodový poměr: | 5.2:1 |
Nový kompaktní baitrunnerový naviják v retro designu.
Robustní naviják s volnoběžnou brzdou a nádechem nostalgie. Tento naviják má hliníkovou kličku obráběnou pomocí CNC technologie zakončenou velice elegantním dřevěným držadlem.
Špičkový naviják na kapry založený na osvědčeném mechanismu M-ka LC, který je doplněn o volnoběžnou brzdu + vlasec Dreamline 600 m o průměru 0,38 mm zdarma.
Robustní naviják s volnoběžnou brzdou a nádechem nostalgie.
Vysoce kvalitní součástky v grafitovém těle. Díky tomu je naviják Max 40 od NGT extrémně lehký a odolný. Kvalita a záruka v této cenové hladině je neporazitelná!
Excelentní naviják v dané cenové kategorii, který ve své třídě vyniká hladkým chodem a velmi citlivou přední i volnoběžnou brzdou, umožňující naprosto přesné dávkování brzdné...
Mikado Nexton je moderní a všestranný naviják určený pro širokou škálu rybolovných technik, včetně přívlače, feederu a klasického lovu na položenou.
Konečně od DAIWY přichází malý kompaktní naviják s volnoběžkou, který se univerzálně hodí pro jakýkoliv rybolov.
Velké množství zkušeností, které jsme získali v průběhu posledních desetiletí v cíleném lovu kaprů nás inspirovalo k vyvinutí celé řady nových, kvalitních výrobků řady PC 52 pro...
Úžasný naviják s volnoběhem. Jeho chod je mimořádně tichý a hladký. Tento skvělý pomocník je díky velmi citlivému systému bite n´run perfektní také pro lov candátů i úhořů....
Úspěšné navijáky Big Baitrunner a Medium Baitrunner jsou zpět! A jsou vybaveny těmi nejlepšími technologiemi Shimano. Navijákům dominuje velká AR-C cívka s pomalou oscilací...
Univerzální naviják s volnoběžnou brzdou, který se skvěle hodí zejména pro lov na feeder, nicméně můžete jej použít také při jemnějším lovu na těžko na menší vzdálenosti.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.