Daiwa Naviják 24 N'ZON Plus Distance 25 QD
Kód: 10133-425Související produkty
Rybářský monofilní vlasec COLMIC X-5000 je vysoce kvalitní kalibrovaný japonský vlasec
Vlasec japonské výroby cíleně vyvinutý pro časté náhozy. Má nulovou mechanickou paměť, je extrémně odolný proti oděru, má narůžovělou barvu a vyšší průtažnost. Díky těmto...
Pod značkou Delphin získáváte prvotřídní produkt vyrobený z materiálu CPA 6.6. Od výrobního procesu byla minimalizována molekulární struktura povrchu vlasce, což eliminovalo...
Tento kvalitní vlasec je určen především pro moderní feederové rybaření, kde je vyžadována citlivost, pevnost a spolehlivost při každém náhozu i záseku.
Vysoce kvalitní vlasec pro specialisty v lovu na feeder. Je charakteristický vysokou nosností i ve slabých průměrech a velkou mechanickou odolností díky fluorocarbonové příměsi....
Stroft GTM je monofilní vlasec šedo-modré barvy z vysoce kvalitního kopolymeru.
Detailní popis produktu
- Tělo navijáku ZAION®
- Hliníkový kryt těla
- 4 kuličková ložiska (vč. 1 CRBB®)
- ZAION V® ROTOR
- DIGIGEAR® II
- Systém rychlobrzdy QD®
- Karbonové brzdné disky
- Křížové navíjení vlasce Cross Wrap®
- ABS® hliníková cívka na dlouhé hody
- Klip na vlasec HIP®
- AIR BAIL®
- Strojově obráběná hliníková klička One-Touch
| Parametry: | |
| Model | N‘Zon Plus Distance 2500 |
| Velikost cívky | 2500 |
| Převod | 4,7:1 |
| Počet ložisek | 4 |
| Kapacita | 150 m / 0,28 mm |
| Návin na otáčku kličky | 96 cm |
| Hmotnost | 450 g |
| Brzdná síla | 12 kg |
| Náhradní cívka | ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přední brzda |
|---|---|
| EAN: | 43178189313 |
| Velikost cívky: | 2500 |
| Počet ložisek: | 4 |
| Převodový poměr: | 4,7:1 |
Kvalitní matchový naviják určený především na plavanou, pro lov s matchovým prutem a anglickým splávkem.
Lehký, pevný a odolný naviják s velmi citlivou brzdou.
Aero XR je technicky vyspělý matchový a feederový naviják obsahující všechny atributy požadované špičkovými závodními rybáři. Patří mezi ně zařízení proti zpětnému chodu, lehké...
Nová verze navijáku NSC. Model s přední brzdou je vybaven kvalitním hlavním převodem a 5 kuličkovými ložisky. Výborná volba pro přívlač a lov na plavanou.
Řada Intenze je zárukou skvělého výkonu a vysoké kvality výrobků za dobrou cenu.
Zebco Trophy X Spin 3000 FD – spolehlivý naviják s výborným poměrem ceny a výkonu.
Nejnovější feederový a matchový naviják Daiwa 24 TDR Match & Feeder – vybavený inovativní konstrukcí Airdrive pro ještě lepší citlivost, přesnost a vyváženost při lovu.
Katsudo Distance je naviják určený pro lov na velké vzdálenosti pomocí feeder a method feeder technik.
Team DAIWA Match s konceptem AIRDRIVE Design – lehčí, silnější a citlivější než kdy dříve.
Elegantní naviják té nejmodernější konstrukce, který potěší kvalitním zpracováním a precizní brzdou.
Nová série navijáků N´Zon Plus je založená na LT konceptu a nabídne vám vše, co očekáváte od spolehlivých, prvotřídních navijáků na těžký feeder.
Moderní naviják s přední brzdou, osazený kvalitními převody a čtyřmi ložisky. Tři dostupné velikosti snadno najdou uplatnění v různých metodách a technikách, jako je přívlač,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.