Daiwa Naviják 24 EMCAST BR LT 2500
Kód: 10162-250Související produkty
Prodloužitelná verze řady Crosscast je vybavena teleskopickou částí u rukojeti a díky tomu může být snadno transportována.
Kaprařské pruty SPORTEX FBC CS-4 Carp s extrémně silným Helicore blankem vyrobeným z uhlíku Toray T800. První očko 50mm. Tenké lakované uhlíkové ALPS sedlo navijáku a tenká...
Teleskopický model PocketROCKET představuje ideální řešení pro rybáře, kteří preferují maximální skladnost a neradi s sebou k vodě nosí velké množství rybářské výbavy.
Detailní popis produktu
- AIRDRIVE design
- Tělo navijáku DS4
- Kryt těla DS4
- 3 kuličková ložiska
- AIRDRIVE ROTOR®
- TOUGH DIGIGEAR®
- Infinite Anti-Reverse®
- Brzdný systém ATD™ Type-L
- Křížové navíjení vlasce Cross Wrap®
- ABS® hliníková cívka na dlouhé hody
- AIRDRIVE BAIL
- Rolnička Twist Buster® III
- Hliníková klička
- Koncovka kličky T-Shape
| Parametry: | |
| Model | Emcast BR LT 2500 |
| Velikost cívky | 2500 |
| Převod | 5,2:1 |
| Počet ložisek | 3 |
| Kapacita | 150 m / 0,20 mm |
| Návin na otáčku kličky | 73 cm |
| Hmotnost | 260 g |
| Brzdná síla | 10 kg |
| Náhradní cívka | ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volnoběžné |
|---|---|
| EAN: | 43178189276 |
| Velikost cívky: | 2500 |
| Počet ložisek: | 3 |
| Převodový poměr: | 5,2:1 |
Konečně od DAIWY přichází malý kompaktní naviják s volnoběžkou, který se univerzálně hodí pro jakýkoliv rybolov.
Úžasný naviják s volnoběhem. Jeho chod je mimořádně tichý a hladký. Tento skvělý pomocník je díky velmi citlivému systému bite n´run perfektní také pro lov candátů i úhořů....
Stylový naviják z nové kolekce Albastar 2021 s volným chodem cívky, odlehčenou kovovou a náhradní ABS cívkou.
Univerzální naviják s volnoběžnou brzdou, který se skvěle hodí zejména pro lov na feeder, nicméně můžete jej použít také při jemnějším lovu na těžko na menší vzdálenosti.
Naviják s volnoběžnou brzdou, který svojí unoverzálností, technickými parametry a vysokou funkčností splní očekávání i náročnějších rybářů.
Naviják od firmy Okuma s automatickým spínačem systému volné cívky, který má grafitové tělo odolné vůči korozi.
Univerzální naviják s volnoběžnou brzdou, který se skvěle hodí pro klasický lov kapra či dravých ryb na těžko. BINGO bezpochyby zaujme svým moderním designem v šedo-černé barvě...
Trython Runner je silný naviják se systémem volné cívky určený pro lehčí kaprové pruty a těžší krmítka. Ideální pro začátečníky a středně pokročilé rybáře. Vybavený hliníkovou...
Ke každému zakoupenému navijáku obdržíte jako bonus od nás druhý stejný typ navijáku ZDARMA! Akční top cena!
Naviják s volnoběžnou brzdou, který je svým designem a parametry určen zejména pro příznivce feederu.
Kaprový naviják - s volnoběžnou brzdou Emblem BR 25A reprezentuje moderní způsob konstrukce navijáku ve své nejlepší podobě. Lehce s ním zvládnete extrémně...
Nová řada oblíbených navijáků Ninja LT s označením BR LT, které jsou odlehčené, kvalitně zpracovnané, s extra přesnou přední a zadní volnoběžnou brzdou.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.